| anonim_4396 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca am chisturi ovariene? cand partenerul face sex neprotejat cu mine, fara sa ejaculeze in vagin? am mai facut sex neprotejat dar nu am avut probleme.credeti ca voi avea? pot ramane gravida?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, poti ramane gravida si sexul neprotejat e cea mai buna metoda. Daca n-ai avut probleme alta data, asta nu inseamna nimic. O data e ca niciodata.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai, voi de unde sunteti mai cu aiureli d`astea?! Ce are chistu cu ramasu? Dar de ce sa ejaculeze in tine neProtejat?! Normal ca poti ramane, daca nu te Protejezi! Faceti sex Protejat, mai oameni buni, ca sa nu va treziti cu alte alea, ce naiba?! Treziti-va! E coada la Dermato-Venerice, pana la poarta! si Sifilisul e in floare! Ca sa nu mai zic de toate celelalte! Herpesi, HPV, Blenoragie, Candida, HIV >>> SIDA, etc, etc,... PROTEJATI-VA!

| SweetCandy a răspuns:

Da poti, asa ca protejeaza-te!

mult sanatate!

| romina_7963 a răspuns:

Faci tratament? cu chisturile ovariene nu i de joaca, am un caz in familie... si da poti ramane insarcinata. Cat timp ai menstruatie oricand se poate intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai chisturi ovariene nu este musai sa nu ramai insarcinata, daca metoda coitus intreruptus este bine facuta n-ai probleme.

| ramonikaluiandy a răspuns:

Da se poate ramane