| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane gravida daca am chisturi ovariene si partenerul nu ejaculeaza in vagin?

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Scuza-ma, dar cum suporti cantactul sexual daca ai chisturi ovariene si de ce nu mergi la medic sa le extirpezi, dar sunt mai mult de doua? Nu sta draga mea, rezolva-ti problema medicala si apoi doreste-ti un copil...multa sanatate.

| Andreeagen a răspuns:

Ar putea scapa vreun nebunatic pe acolo.big grin, insa sansele sunt minime app Mergi la doctor in ceea ce priveste chisturile

| withoutme a răspuns:

Din moment ce nu ejaculeaza in vagin nu ai cum sa ramai gravida. iar despre chisturi, de ce nu te tratezi, sau cum se face acolo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu chist ovarian poti ramane bine mersi, daca partenerul n-a ejaculat in vagin nu poti ramane, doar daca s-a retras suficient de devreme incat sa nu ramana ceva sperma si prin vagin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am chisturi ovariene pe ambele parti si vreau sa stiu daca pot sa raman insarcinata