| Alexia_4501 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca ti-a venit menstruatia plss dati-mi un raspuns serios... funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Bettw a răspuns:

Daca ti.a venit menstruatia e ceva normal si e bine. daca ai un act sexual si nu folosesti prezervativ... da mai mult ca sigur vei ramane insarcinata. sper ca te.am ajutath fuUnda?big grinpuppy dog eyes

9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Orice e posibil

| jasmine11 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia, nu poti ramane insarcinata, asta e ceva logic

| AlleyChann a răspuns:

Daca menstruatia a venit cand trebuie si a avut durata normala. nu ai nici o problema.

| Monutza a răspuns:

Ai avut contact sexual inainte sa iti vina menstruatia.thinking

| justme1221 a răspuns:

Da ...depinde cand ai facut`o...

| lynes a răspuns:

Da

| lovenrt a răspuns:

Din moment ce ti'a venit mestruati in nici un caz scumpo:X

| DydyAlynutza a răspuns:

Da poti ramane insarcinata dupa ce iti vine menstruatia, dar doar daca ai contact sexual cu vreun baiat.
Sper ca te-am ajutat!

| Alexia_4501 explică:

@Ada : cu 2, 3 saptamani inainte de a imi veni menstruatia