| Adr1aNNN7 a întrebat:

Poti sa ramai impotent la 18 ani?
Raspuns serios va rog.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce te face sa pui asemenea intrebare?
Ca sa putem sa-ti raspundem corect si serios la intrebarea ta, trebuie sa ne dai mai multa informatie despre tine si sanatatea ta.

| Emilian65 a răspuns:

Da, daca te masturbezi in exces.

| OldSoul a răspuns:

Da, e posibil, in special daca ai avut lovituri grave la "öute".

| Oana92 a răspuns:

Poti sa ramai impotent la orice varsta, accidentele si bolile nu tin cont de data nasterii. Dar inainte sa te gandesti la impotenta ar trebui sa vezi daca nu cumva esti prea stresat si prea lipsit de experienta. Sanatate!

| Bobby711 a răspuns:

Poate daca pleaca cu ouale tale in gura laughing)
De la prea mult lucru manual iti creste par in palma si orbesti deci asta nu poate fi o cauza laughing
Acum serios orice e posibil putin probabil sa ramai ipotent la varsta asta din cauze naturale poate daca prinzi o boala sau ceva de genul.