| ingerash_3423 a întrebat:

Povestitimi va rog primul vostru act sexual happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ceva e prea secret nu se zice.

| Anet a răspuns:

Pai primul act sexual pe care l-am avut a fost la aproape 18 ani si a fost destul de aiurea pot spune,nu zic lucrul asta din cauza ca era cu tipul nepotrivit,spun asta pentru ca a fost dureros ca naiba si nu intelegeam unde e placerea aia de care zicea toata lumea, insa dupa toate astea a inceput sa fie din ce in ce mai ok, nu mai intru in detalii ca astea sunt chestii intime pana la urma si ma indoiesc ca iti va zice cineva cu lux de amanunte cum a fost

Răspuns utilizator avertizat
| Daysukki a răspuns:

Hmm astept laughing

| leoaica_1036 a răspuns:

Cam indiscreta intrebare...

| Abstract a răspuns:

Deci...Hm... ce pot sa spun despre prima data cand am facut-o. Ma durat foarte tare dar daca ai ales perosana potrivita nu o sa regreti niciodata ca te-ai dedicat lui. Dar acum e bine mai detaliat nu pot sa iti spun. Dar pot sa iti zic ceva ca nu o sa uit niciodata prima data si cu cine am facut-o.

| neo787840 a răspuns:

Sper ca nu ai de gand sa te autosatisfaci citind povestile altora.
Esti voyeurista sau ce?

| King_4109 a răspuns:

Vrei sa freci menta in timp ce iti spunem povestilelaughing du-te si testeaza singura si vezi cum a fostlaughing curva/curvaru dracu

| ƒℓυχ a răspuns:

Tu iti bati joc de noi? Prea intim. Veziti de viata ta.

| KeNTUKy a răspuns:

Pai hai sati povestesk am facut sex pe un deal cu prietena mea a fost super tare si tot pe acel deal la ora 12 noaptea am facut de 13 ori si suntem impreuna de 5 ani si nu ne-am certat de loc altceva mai vrei laughing