| AnToOniiia a întrebat:

Pretexte & motive de despartire - cele mai credibile au funditaA kiss

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai spune`i naibii ca nu mai tii la el si ca vrei sa se termine totul ca nu mai are rost
Chiar nu stiu dca e nevoie sa gasesti o minciuna pentru a te desparti de prietenul tau straight face

| Foca a răspuns:

Buna.Uite cateva.
Imi pare rau dar vreau sa fiu o perioada singura. Fara relati pentru ca am suferit mult din dragostewinking
Se aude ca umbli cu una si nu mai vreau sa fiu cu tine.
Observ ca nu ma iubesti, eu am nevoie de cineva care sa ma iubeasca nu ca tine.
Esti prea timid pentru mine.
Nu stiu daca mai are rost sa continuam relatia pentru ca mi-am gasit pe altcineva
Asta imi vin pe lochee hee
Succes.
Ciaowinking

| crisbella a răspuns:

Poi daca vrei sa te desparti de prietenul tau ar fi cel mai bine sa i sp ca nu mai vrei sa fiti impreuna ca nu il iubesti, ca nu ai sentimente, si asa e cel mai bine nu cu pretexte din astea jalnice pentru ca mai bun este un moment de seriozitate decat unu de minciuni gandeste te ca si tu ai vrea ca cineva sa ti sp adevaraul decat sa te ia pe ocolite cu diferite pretexte:*.

| Amylee_1318 a răspuns:

Sa-i spui adevarul. Nu-i nevoie de pretext sau un motiv tampit. Uneori oamenii apreciaza mai mult adevarul decat oricare alt motiv spus doar de dragul de a-l spunehappy

| nicolai597 a răspuns:

Salut )) poate fi lipsa de atentie!