| bitza89 a întrebat:

Prietena mea are 16 ani jumate, eu am 23, ne intalnim de 4 luni, o iubesc enorm si stiu sigur ca si ea ma iubeste, dormim impreuna, ne excitam reciproc dar nu vrea sa facem sex, zice ca nu vrea sa riste, spuneti-mi va rog ce sa fac, cum sa nu caut partenere de sex, cum sa nu o insel daca ea nu vrea sa facem dragoste?

15 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Te Ai gandit cati ani de puscarie risti daca parintii ei fac o plangere la politie?laughinghai mai gandeste te cum sa faci dragoste cu ea.ce zici se merita sa risti?laughingpe urma vei ajunge o fetita dupa gratii ce zici ti ar placea? De cE nu cauti tu fete care sa traga ele de tine! Ce astepti?

| Nume a răspuns:

Ea e prea mica pentru asa ceva si e normal se vede ca are capu pe umeri si daca tu o iubesti nu o vei obliga, asteapta pana cand o sa fie ea pregatita?

| Nume a răspuns:

Ea e prea mica pentru asa ceva si e normal se vede ca are capu pe umeri si daca tu o iubesti nu o vei obliga, asteapta pana cand o sa fie ea pregatita

| neutrino a răspuns:

Daca doresti carne proaspata, mergi la macelarie. Lasa copii in pace.

| Vix999 a răspuns:

Mda...cum spuneam...e plin site-ul asta de pedofili happy
Ma baiete..nu esti in stare sa cuceresti o femeie? Ai fost respins cand erai mic si acum refulezi prin combinatiile astea aberante cu copii de 16 ani?
Nu ai ce sa oferi uneia care deja e trecuta de varsta majoratului?
Si mai pui si intrebari aberante laughing)
Auzi la el...vai o iubeste si nu vrea sa o insele. Asta sa i-o spui tu cui vrea sa te creada ca p'aici nu cred ca o sa convingi pe cinevawinking

| CLAUDIUBRETT a răspuns (pentru Vix999):

Pedofilie-atractia sexuala fata de copii de pana la 11 ani! cred ca vrei sa spui ca sant interzise de lege relatiile sexuale cu minori! excitatiile pot fi incadrate la molestare!

| Vix999 a răspuns (pentru CLAUDIUBRETT):

Nu stiu pe ce lume traiesti mataluta dar daca ai impresia ca pedofilia este aberatia aia scrisa de tine mai sus...esti total pe dinafara subiectului!
Pedofilia este o tulburare, perversiune sexuală care se manifestă prin înclinația erotico-sexuală a unui ADULT față de un COPIL - INDIFERENT DE VARSTA COPILULUI!

Răspuns utilizator avertizat
| ovidiu8msn a răspuns:

Diferenta de 7 ani nu ti se pare cam mare?

| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Sapte ani nu e mare diferenta Asteapta sa implineasca 18 si bucurati-va de dragostea voastra! pana atunci daca oiubesti astepti!

| Bitza91 a răspuns:

Da-i un ragaz prietene...are 16 ani, las-o sa se mai coaca umpic.Si la partea cu inselatul, daca ai pus problema asta inseamna ca nu o iubesti cu adevarat, si nu tii la ea!

| qarim a răspuns:

Du-te frate si spanzura-te..cum poti sa stai cu o fata asa mica fata de tine? sh vrei s-o si arzi dupa 4 luni de relatie? nu esti sanatos ba baiatule.

| mariuscristi a răspuns:

Esti pedofil.

| 00x00 a răspuns:

Draga perversule, ea are 16 nu este pregatita pentru asa ceva si tu trebuie sa intelegi asta, tu ai 23 deci cred ca poti gandi mai matur!

| byogirl83 a răspuns:

Explica-i problema ta, iar daca te iubeste si vrea sa nu te piarda o sa accepte, spor la treaba