| isa88 a întrebat:

Prietena mea de 16 ani se tot plange ca are sanii mici.Mereu ii zic ca nu conteaza, dar baietii la asta se uita.In fiecare moment imi zice ca are bustu mic pentru varsta ei da nu are ce face. Ce dress de baie i-ar sta bine? Cum pot sa o ajut? Si se gandeste sa faca s*x, eu zic sa nu. Ce credeti?
Conteaza sani?

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Un san mic, e intotdeauna mai frumos si mai practic deca unul mare.Are sanse sa ramana mereu feciorelnic,fata de sanii mari,care se lasa foarte repede. Ea trebuie sa se accepte asa cum e,si nu sa faca pe placul baietilor. Baietii destepti,iubesc fetele asa cum sunt. Golanasii, iubesc fetele cu sanii mari, pentru ca le doresc doar pentru sex.

| kiss a răspuns:

Nu conteaza atata timp cat esti multumita de tine. evident ea nu este. uite aici :D http://www.121.ro/......ticle.php3

| Deyu_4766 a răspuns:

La 16 ani eu zic nu [eu am 14on the phone daca are sanii maci asta e [e femeie si nu conteaza cum arata, de fapt conteaza ce are in inima in cap da nu prea cred ca are in cap daca vrea sa faca sex de la 16 ani] un dres de baie normal ca nu o mananca nimeniwinking eu am un dinte aproape rupt in forma de Awinking lumea rade de mine [mai ales scoala] dar, nu ma cunosc si nu stiu despre ce e vorba deci incearca sa o faci sa aiba incredere in eawinking! bafta

| CherryHugs17 a răspuns:

Eu cred ca pentru ta e ff superficiala daca vrea piept numai ca sa aiba baieti. Eu de ex am avut pr mai multi si am pieptu ff mic. Si chestia cu sex la 16 ani nu e nu stiu ce da si eu zic sa astepte pana la 17 macar. Eu cred ca sani conteaza nu ff mult da probabil ca numai de asta se plange ca nu are dc altceva sa se planga.

| Slayzor a răspuns:

Eu zic sa nu faca sex de la 16 ani...
si sanii conteaza pentru multa lume ca a 2-a sau a 3-a cea mai importanta chestie la o femeie... pentru mine a 4-a
nu stiu zii sa nu faca sex mai e timp sa ii creasca pn la 18 ani si daca nu, sa manance niste pui si sa bea lapte ca asta ajuta