| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea vrea sa faca sex anal si eu nu stiu daca imi doresc asta... ce sa fac?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici sa isi bage batul in cur si pleci.

| Jony123 a răspuns:

Nici nu sti cum e, macar incearca sa vezi cu e, daca nu iti place ii spui ca nu iti place si gata, sa stii ca pe fete le jeneaza mai tare sexul anal decat pe baietii
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzz

| lolly a răspuns:

Pai tu esti fata sau baiat? pari fata dupa nume si poza.trage-iorolling on the floor

| liviu42 a răspuns:

Cauta un prieten.

| Narcis2007 a răspuns:

Daca esti lesbi cum ai sa faci sex anal?

| mona a răspuns:

Explica i ca nu te simti bine facand sex oral, daca tine la tine iti respecta dorinta

| Cosminovici18 a răspuns:

Daca ei ii place sa suga pu(l)a si sa se arda in cur si in pi(z)da las-o in pace.dar nu cred ca merita sa te fu(t)zi si tu.ea e o tarfa da o in ***. Bafta

| Necunoscută a răspuns:

rolling on the floor) Tu vrei să faci cu o fată sex anal?

| FreakyFred a răspuns:

Sa stii? Just sayin' big grin

| Tooooo a răspuns:

Pai asta e decizia ta dar eu te sfatuiesc sa faci daca vrei si chiar ti la persoana cu care vrei sa faci asta pentru`ca sexul anal nu te supune unui risc sa ramai insarcinata sau altele e cel mai de apreciat parerea mea nu stiu cum e ca nu am incercat dar a avut cine sa imi spuna despre asta si nici nu e la fel de dureros mult succes in a lua cea mai buna decizie

| clauphotograph a răspuns:

Daca o mananca nu ai ce sa-i faci decat sai dai un sfat daca va regreta sau nu ea va vedea dupa aia

| Block240 a răspuns:

Ce prietena de treaba ai!rolling on the floor

| iulianh a răspuns:

Incercarea moarte n-are.

| luvisluvbby a răspuns:

Off. gadestete bine. asta depinde doar de tine thinking

| ForteGames a răspuns:

Tu si cel mai bine ce e de facut. Iti sugerez sa iti asculti instinctul, si sa faci ceea ce simti, doresti tu, atunci cand esti pregatit/a!

Pentru a nu avea regrete, ulterior. Numai bine!

| TommyHilfiger a răspuns:

Pai tu ai "prietena"? Nu inteleg nimica. Adica ce ii pui tu in fund daca esti fata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema mea e ca mi-e frica sa nu atinga ceva. daca ii ating excrementele? adica, sunt pe acelasi canal...

| gabytzu_6065 a răspuns:

Fa ce crede inina!>.Ori cum nu e nimic raw in astatongue...Succes!

| ZuZa_6258 a răspuns:

laughing daca tu nu vrei, explica-iwinking daca te iubeste cu adevarat va intelegewinking big hug fara frica! daca nu va intelege, pierderea ei >big grin

| aurelia_1493 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu viata mea eu una as zice nu dra este viata ta