| CristianDeliu a întrebat:

Prietena mea vrea sa faca neaparat sex anal fiindca o foarte buna prietena de a ei i-a spus ca e extraodinar.
Problema mea este ca imi e frica de fecale si de mirosuri neplacute.
Ce fac in situatia asta? Initial m-am gandit sa pun 2 prezervative odata

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu te descurci, sună un prieten.
Vrei sa fim prieteni?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ii pui ca inainte de sex sa-si faca clisma pentru a-si pregati si goli colonul de fecale. Daca va proceda asa, in mod sigur nu vei avea parte de niciun fel de neplaceri. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, poti pune doua prezervative.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Foloseste doar un prezervativ odata pentru ca daca pui 2 or sa alunece si n-ai facut nimic, de preferat sa o faceti dupa ce prietena ta mananca si sa folositi mult lubrifiant.

| HazelEyes77 a răspuns:

Se impune o igiena adecvata a zonei anusului si eventual o clisma inainte de a intretine raporturi sexuale. Si evident prezervativ -e suficient unul-si lubrifiant.

Răspuns utilizator avertizat
| Jessica000 a răspuns:

O pui sa își facă clisma. Și doar un prezervativ e de ajuns. Mult Spor la treaba?

| IHateVodafone a răspuns:

îi spui că doare

succes în viață și nu vă f***** în c**
ah da și moarte Vodafone