| alexa19 a întrebat:

Prietenul meu i-a spus unui prieten de al lui ca ar vrea sa se desparta de mine pentru ca nu suntem potrivititisadsi ca asteapta un moment anume pentru a pune punctsad. Cand am auzit asta de la prietenul lui am ramas fara cuvinte, numai stiam ce sa zicsad.
Suntem impreuna de 7 luni si am mai fost odata despartiti tot din acelasi motiv, dar ne-am impacat.
Ce sa fac?sad nu as vrea sa il pierd pentru ca tin la el multsad
Ce as putea face?sad

Răspuns Câştigător
| CiprianTPU a răspuns:

Nu poti face prea multe! Daca el tot vocifereaza astfel de lucruri, e destul de clar ce urmareste sa faca. El considera ca dupa sapte luni nu sa atasat de tine indeajuns ca sa te considere sufletul lui pereche. Ceva nu se leaga, asa se intampla de obicei, cel care iubeste are impresia ca totul merge bine. iar celalalt vede opusul. Pacat, dar in viata trecem si prin astfel de momente. Ai grija de tine!

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Curat in casa

| raduraduu a răspuns:

Daca el nu vrea nu ai ce face dar poti sa incerci sa ii faci cat de cat pe plac.Afla de la prietenii lui cum ii plac lui sa fie fetele si poate reusesti ceva.happy