| larisalary a întrebat:

Astazi a fost cea mai urata zi din viata measad. Astazi am aflat ca prietenul meu sta cu mine la vrajealacrying. Suntem impreuna de 1 an si la inceput totul era bine am fost si despartiti vreo 3 luni si ne-am impacat ca mi-a spus el si apoi sa aflu ca el sa impacat cu mine sa vada daca mai simte ceva pentru mine si degeaba ca nu mai simte nimic, sentimentele mele pentru el sunt egale cu 0sad.Acest lucru i-a spus prietenei mele pentru ca ii este sa nu ma raneasca si a rugat-o sa nu imi spuna nimic mie pentru ca sa nu ma suparsad. Cand m-am intalnit mai devreme cu el pe afar m-am purtat rece,indiferenta cu el si el ma tot intreba "ce ai? ce ai patit? de ce esti suparata"sad
Deci pur si simplu numai imi mai revin,sunt distrusa,plang in continuusadnu pot acepta ca persoana care o iubesc enorm de mult si pentru care as face orice sa nu simta nimic pentru mine si sa stea asa cu mine in bataie de jocsad.Ce suflet sa ai sa faci astacrying. Chiar nu inteleg.
A fost primul meu prieten,primul care m-a invatat atatea,primul care era mereu langa mine,primul care m-a invatat lucrurile esentiale ale iubirii sad.Nu imi pot imagina cum ma putea saruta, cum putea sa imi spuna "te iubesc"daca nu simtea nimic pentru minesad.
Nu stiu ce sa fac, mi-e greu sa acept gandul ca o sa il pierdsad.
De ce i-a spus prietenei mele sa nu imi spuna nimic? oare de ce?
Ar trebui sa pun punct relatiei eu s-au sa il astept pe el?sadprietena mea mi-a spus sa nu ii spun nimic din ce mi-a spus easaddar ce sa facsad
Ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Totusi ar trebui sa vorbesti cu el deoarece nu e in regula sa strangi dezamagiri in tine.Intreaba-l asa:Macar m-ai iubit vreodata, daca azi nu mai simti nimic pentru mine, asta vrea sa stiu sincer ca sa stiu ce va urma...Iar dupa veti vedea ce mai faceti.

| LovellyAngel a răspuns:

1. Esti cam prostuta, crezi ce spune o "prietena"? Verifica draga mea, intreaba-l, nu crede pe oricine!winking
2. Daca te-a intrebat ce ai, inseamna ca te cunoaste si ii pasa. Mai bine pune-i pe el si pe prietena ta fata in fata. De ce sa nu ii spui lui ce a spus prietena ta? Pentru ca poate minte, sunt sigura 90%.
In concluzie, cel mai bine ar fi sa ii pui fata in fata si sa il intrebi daca este adevarat. Succes

| hellaw a răspuns:

Si eu trec prin asta. chiar acumstraight face exact asa a fost si la mine. m-a invatat atatea si a fost mereu langa mine, ma ascultat, m-a ajutat mereuoh go on si brusc am aflat ca totul e la vrajeala
oh go on doare putin aa?laughingoh go onstraight face

| larisalary explică (pentru hellaw):

Putin? doare enorm de multsad
imi pare rau ca treci si tu prin asa ceva pentru ca stiu cum este si cat de mult doare...sadoricum trebuie sa fi tare ca sa depasesti acest moment neplacut si sa nu uitam ca intr-o zi roata se va intoarcehappy