| Cristina_2871 a întrebat:

Prietenul meu mereu cand vede o fata cu sanii mari si fesele mari se uita dupa ele sau imi spune ce buna e, iar eu daca ii spun lui sa inceteze se supara sad. Imi spune ca sunt totu pentru el ca vrea sa se casatoareasca cu mine ca ma iubeste. Nu stiu ce sa mai cred

De atatea ori am inceput sa plang din cauza ca ne certam mereu si cred ca vrea sa ne despartim crying, de mai multe ori mi-a zis ca daca nu-l mai suport sa-i spun, de mai multe ori a vrut sa ne despartim cryingnu stiu cu timpul se mai schimba lumea era sa ma insele l-am iertat sad, dar nu stiu ce sa mai fac ca niciunul dintre noi sa nu mai sufere?
dati-mi UN SFAT! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| RawrLexa a răspuns:

Buna :8.Si eu am avut probleme ca ale tale. Mergeam pe strada si se uita dupa altele. Nu este o mare problema...cel putin nu se ascunde de tine.:d Nasol ca a vrut sa se desparta de tine si ca era sa te insele aste`a sunt niste semne ca ar putea sa aiba pe altcineva, ideea este mai bine zii asa "Daca ma iubesti zi-mi adevarul: In ultimu timp te'am vazut dezinteesat total de relatie si nu stiu ce sa mai cred,eu te iubesc dar consider degeaba daca tu te uiti dupa altele, nu fac criza de gelozie dar unete in locul meu. Aburerili ca vreau sa ma casatoresc cu tine nu se pune de la varsta asta deci simt ca un gram de minciuna este la mijloc si degeaba imi spui te iubesc, nu se zice ci se simnte" CAM ASTA AS ZICE EU infine tu il mai retusezi in functie de situatie.:*
Bafta multa si nu te mai consuma degeaba pariez ca nu te merita. love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai merge relatia voastra a ajuns ceasul despartirii.

| alexutza003 a răspuns:

Parerea mea este ca el doar te amageste cu vorbele nu zice nimeni sa nu se uite dar nu de fata cu tine si sa mai zica ce buna ea asta e dovada clara ca nu te iubeste cu adevarat poate tine la tine insa doar atat iar singura care are de suferit esti tu iar inloc sa iti prelungesti suferinta ca oricum veti ajunge sa va despartiti mai bine ii pui tu capat acum

| diavolita_4468 a răspuns:

Asa sunt totii baiatii, cand fede o fata cu sunii mari si fese mari totii sunt la fel. daca va mai certatii o data il ierii dar daca iti greseste dupa aceea nu il mai iertii. faci ce vrei este viata ta.

| aventador a răspuns:

Eu sti ce as face in locul tau,m-as desparti de el,esti prea buna cu el,si prea buna ca sa fii cu unu ca el,daca tot te-a inselat si se uita la altele,scapa de el si asa nu o sa mai suferi,poate doar dupa ce te desparti de el o sa suferi,dar mai tarziu o sa te simti bine in continuare,asa ca eu zic,scapa de el,e clar ca nu prea se uita la tine, te minte cand iti zice ca tu esti totul pentru el. SPER CA TEAM AJUTAT, NOROC IN CONTINUARE