| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mi-a spus mai subtil ca vrea sa imi faca sex oral. Pana acum am facut doar petting, totul cu lenjeria pe noi. Eu sunt si virgina (majora). Nu prea l-as lasa sa imi faca, dar a tot zis ca vrea sa ma simt bine, ca daca ma simt bine se va simti si el, ca nu vrea sa fac nimic, doar sa il las. Mi-e foarte rusine desi stiu ca o sa imi placa laughing nu vreau sa ne ia valul si sa se ajunga la sex pentru ca inca nu ma simt foarte pregatita. Ce sa fac? Trebuie sa ii fac si eu lui? Isi va schimba parerea despre mine?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pettingul reprezenta o solutie de a elibera organismul de stresul hormonal insa cu conditia obligatorie ca amandoi partenerii sa reuseasca sa reziste tentatiei de a nu neglija sau depasi regulile impuse. Pettingul fiind considerat un fel de sex "surogat" devine o metoda plauzibila de relaxare si desfatare insa presupune foarte multa vointa in ceea ce priveste respectarea regulii obligatorii, adica aceea ca se admit toate perversiunile si fanteziile sexuale mai putin sexul efectiv (adica penetrarea vaginala). Dar aceasta conditionare presupune o deosebita responsabilitate din partea celor 2 practicanti. Si inca ceva ceea ce este de fapt aspectul cel mai important de specificat; pettingul se face obligatoriu in pielea goala. Cat priveste efectuarea reciproca sau nu, a diferitelor fantezii sau perversiuni sexuale este la latitudinea si alegerea fiecarui partener si nu trebuie sa devina ceva impus/obligatoriu din partea unuia sau altuia. Multa sanatate si distractie placuta.

| AirănMeidăn a răspuns:

Alte tipe isi lasa partenerul sa urineze pe ele si tu nu poti face un amarat de oral? E prietenul tau si e normal sa faceti lucrurile astea in intimitatea voastra. Daca te iubeste nu ar trebui sa fie nici o problema, sincer

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Va crede ca esti o curva virgina!

De unde le scoateti, ba?

| DeathOfDreams a răspuns:

De ce să-și schimbe părerea despre tine?
Te iubește și vrea doar să te simți bine.
Și nu, nu trebuie să-i întorci favoru' decât dacă și tu vrei asta. Până la urmă, dacă te iubește, n-o face ca să trebuiască s-o faci și tu, la rândul tău.
N-ai niciun motiv pentru care să-ți fie rușine.
Have fun

| Superdumnezeuomniscient a răspuns:

Faptul ca esti majora si iti pui probleme de genul introduce niste intrebari in ecuatie : oare astfel de oameni ar trebui lasati sa se mai reproduca pe planeta ( eugenia forza ) dar serios acum, e corpul tau si poti spune oricand STOP desi pacat ca iti este frica pentru ca va fi cel mai smecher lucru pe care il vei experimenta ( daca tipul e cat de cat decent)