| iulia3317 a întrebat:

Prietenul meu nu vrea sa facem dragoste cu prezervativul...cum sa-l conving?

Răspuns Câştigător
| DaDaAndrei a răspuns:

Nu mai face dragoste cu el o perioada, atunci sunt 2 optiuni. Ori o sa inceapa sa foloseasca prezervativ... ori se duce la alta care vrea sa o faca fara prezervativhappy

8 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

De ce nu iei anticonceprionale? (si "DA" mi-a dat prietenul tau o bere ca sa te conving laughing )

| Bianca_2742 a răspuns:

Explicai ce copii frumosi o sa faceti si poate se razgandeste...

Răspuns utilizator avertizat
| Sevenup a răspuns:

Hi!
Pai vrea sa aiba urmasi asa de repede?
Plus ca poti sa iei boli. E vorba si despre sanatatea lui si trebuie sa inteleaga asta!

| cornel a răspuns:

Cati ani are prietenul tau sa nu inteleaga la ce riscuri pot aparea?raised eyebrows

| nicoletutza_6255 a răspuns:

Pai ar trebui sa-i explici ca ai putea ramane insarcinata, ca niciodata nu stii daca el e sigur pe el si ai putea sa iei si boli daca el ar avea asa ca nu cred ca e bine cum face el

| UNHleaSHD a răspuns:

Sugei-o

| RoxanaPuiu a răspuns:

El ca el, dar si tu esti de vina ca te culci cu el. Daca te lasa gravida, pentru el e simplu, nu-l doare nimic, pur si simplu pleaca si tu o sa ramai apoi cu dragostea lui adevarata pentru tine. Intereseaza-te si ce inseamna un avort ca sa stii si varianta a doua ce presupune.