| ana17 a întrebat:

Dupa problema care am avut-o:d.
Prietenul meu nu vrea sa mai facem dragostestraight face Pt ca ii este frica sa nu patsesc cevabig grin Cum sa il conving sa revina la comportamenul dedinainte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea un timp, stai linistita ca nu dureaza o vecie. Daca-i e frica sa nu patesti ceva inseamna ca tine la tine, caci altfel te lasa balta! Nu-l poti convinge, dar poti incerca daca vrei, numai ai grija sa nu-l indepartezi mai tare.
E normal dupa cele intamplate sa nu mai vrea, dar isi revine el la normal, stai linistita.happy
Ai si tu rabdare!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mergeti impreuna la ginecolog care sa-i spuna ca totul e in regula (daca e in regula) sau ce trebuie sa faceti ca sa nu fii expusa vreunui risc).

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

@Florin Iceman nu se stie

incearca prin comunicare. sa iti explice motivele pentru care nu vrea ( daca or fi adevarate ), si tu sa incerci sa il convingi tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja ii place de alta