| PixCuGel a întrebat:

Prima data pentru el. a doua oara pentru mine.Sa folosim prezervativ avand in vedere ca el este virgin? As vrea sa o facem fara, sa se simta bine si el avand in vedere ca e prima data, am incredere in el dar ma gandesc ca thinking poate nu stie cand trebuie sa ejacuezethinking si..nush dati-mi sfaturibig grin

5 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Mai bine protejati-va, ca daca e prima oara pentru. el, poate chiar nu stie cand. Si te lasa insarcinata. Sau puteti lua o boala. thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intotdeauna prezervativ. Nici nu e nevoie sa ejaculeze ca sa te lase insarcinata. Exista acel lichid preejaculator care poate contine spermatozoizi si e de ajuns unul sa va faca o surpriza.

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Sau poti lua anticonceptionale...

| BizZi a răspuns:

Amenajeaza un loc frumos care sa ii placa atat lui cat si tie si invatal tu ceea ce ar trebui sa faca dar nu prin vorbe ci prin fapte si stai linistia orice baiat stie cand trebuie sa ejaculeze sau poate ca emotiile il va cumprinde si se va pierde complet, ai tu grija de toate si fa-o discret.

| missLollipop a răspuns:

Prezervativul este cea mai buna solutie, din motivul ca e prima data, si nu are experienta si nu stie cand si cum. nu pune accentul numai pe placere ca s ar putea ca mai tarziu sa iti para c.