| dodat a întrebat:

Prin masturbare, la fete, pierzi calorii?laughing...asa am auzit

11 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Da dar foarte putine...Asta nu inseamna ca de acum in loc sa iesi la alergat te masturbezilaughing Nu se compara!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

DA. e foarte adevarat! Prin orice activitate fizica se ard (pierzi) calorii! prin sex se ard calorii, la fel si prin masturbare!

| mocatofa a răspuns:

Daca nu ai nimic altceva de facut, e si asta o solutie de a pierde calorii una placuta chiar, incearca sa faci sex" hard" consumi mai multe calorii decat prin masturbare.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Poate daca faci asta in continuu 10 ore. Oricum, nu cred ca pierzi mai mult de 10 calorii laughing

| 334499 a răspuns:

Nu mai stii cum sa slabesti si te iei de lucruri asa marunte? 30 ture de stadion! hai repede!

| hippiemuslim a răspuns:

Cred ca am fi cu totii mai fericiti daca ai face sport si nu ai sta in fata monitorului "pierzand calorii".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este universal valabil. Nu doar "la fete".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai de munca nu jucarie...

| Bibicu_Jessy_1990 a răspuns:

laughing) lol! unde ai mai auzit si asta? nu te increde in orce porcarie citita pe net! masturbarea e ff sanatoasa dar nu pierzi calori! te sfatuiesc sa incerci daca nu se intampla efectul dorit macar te-ai simti bine^.^