| crysstyann a întrebat:

Este adevarat ca prin masturbare iti pierzi fecioria?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. Dar e foarte adevarat ca populatia globului creste iar cantitatea de inteligenta ramane aceeasi.

| Klepto a răspuns:

Nici Manuela, nici Palmela inca n-au fost aduse la rangul de femei adevarate, oricat de folosite sunt.

| FRE3wILL a răspuns:

laughing))))))))) DOar daca te masturbezi cu pasarica unei femei.adevaratelaughing

| hummer24 a răspuns:

Pai depinde, ca daca nu faci sex cu o fata tot virgin esti, iar daca te tasturbezi prea tare se rupe ata laughing)

| Adryan657 a răspuns:

Nu

| XdeaaX a răspuns:

Nuuuu

| Roberto a răspuns:

O Cristian si inca cum. laughing Da tot este cea mai sigura relatie din punctul de vedere a bolilor.Nu poti lua nici o boala in contactul tu cu tine.

| Radu1 a răspuns:

Nu numai fecioria, de asemenea si barbatia...

| volvo_6888 a răspuns:

E o prostie.Nu'i adevarat

| diana88_5279 a răspuns:

Daca iti stimulezi doar clitorisul da, daca folosesti si degetelele la penetrare te poti dezvirgina.Stai linistita.Mult noroc!