| anonim_4396 a întrebat:

Problema mare! Ajutooooor straight face Am facut sex cu prietena, ea era virgina...prima oara am facut-o fara prezervativ, dar nu mi-am dat drumu in ea, stiu sigur asta, apoi ea a vrut iar sa facem sex dupa inca nici 10 minute, apoi mi-am amintit de lichidu preejaculator si m-am c-am inspaimantat, am facut-o si a doua oara, dar protejat(dupa 10 min iar) dar m-am gandit k daca o trimit la baie sa se pise poate asa se duce absolut orice gand de a ramane insarcinata, asa ca s-a pisat imediat dupa fiecare contact sexual, e probabilitate sa ramana? apoi ea mi-a zis ca i-a curs cateva picaturi micute de sange, atat! Ajutati-ma Va rog! crying(

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Picaturile alea de sange sunt dovada ca nu mai e virgina si nu cred ca a ramas insarcinata...

| Muppet a răspuns:

Exista o posibilitate foarte mica de a fi ramas insarcinata(cam 10 %). Sangele i-a curs datorita faptului ca era virgina inainte de contactul sexual. Pentru a elimina orice urma de indoiala trimite-o la un ginecolog sau dupa macar doua saptamani sa isi faca un test de sarcina. Data viitoare fiti mai atenti!

| rulz123 a răspuns (pentru Muppet):

Pai daca face testul si e pozitiv(doamne fereste) singura optiune e avortul?

| rulz123 a răspuns (pentru Muppet):

Si daca iese pozitiv (doamne fereste) singura optiune e avortul?

| Muppet a răspuns (pentru rulz123):

Ar mai fii o optiune... pastreaza copilul si il cresc impreuna love struck
Ma rog, ar fi existat si pastila de a doua zii dar oricum sansele sa fi ramas sunt prea mici.

| neutrino a răspuns:

Sexul se face cu ambele capete. Tu ai facut numai cu unul. Poate acum scapati...

| Cleopa a răspuns:

Care-i faza cu pisu? stii pe unde se pisa o fata? in niciun caz pe unde iti bagi tu cocosul! asa ca prostia asta cu pisatul dupa sa dispara caci nu are nicio legatura! si apoi daca nu ti-ai dat drumul in ea atunci e posibil sa nu fi ramas! totusi, faza cu pisu trebuie data deoparte!

| luciana05 a răspuns:

Treaba cu pipi nu are nici o legatura. Si sangele e ceva normal odata ce ea era virgina. E foarte putin probabil dar ca sa scapati de griji ar fi bine sa isi faca un test.