| anonim_4396 a întrebat:

Problema sta in felul urmator,arat bine la fata,atrag cam orice privire,insa merg ca un prost,nu stiu am un mers varza,inainte nu prea ma interesa insa acum parca ma complexeaza,daca stau drept cu privirea sus,parca nu-i chiar asa de varza,,insa parca ma simt prea complexat, ce sa fac?

11 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

laughing cum era aia "arati bine de la glezne-n jos" rolling on the floor)

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Stai drept, dar nu teapan, fii relaxat, asa. Simte-te bine in pielea ta.

| BlackOldSun a răspuns:

Si ce asta crezi ca o sa conteze ca arati bine? neah! caracter si personalitate si am mai zis-o de multe ori! trebuie sa mergi cu capul sus privirea inainte pieptul in fata relaxat fa miscari lente! cheers!

| Schatzyyyyy a răspuns:

Incearca sa mergi normal! Fa un efort

| Schatzyyyyy a răspuns:

Straduieste-te:*

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Cum adica mergi ca un prost? zici ca nu poti merge frumos pe strada ca oamenii?

| zeulzamolxe666 a răspuns:

Pai in lumea asta care mere atat de prost, tu vrei sa mergi normal? ia-te cu lumea frate!

| Paix a răspuns:

Mda cat de cat drept, nu aplecat ca o floare ofilita, logic ( dar nu e prea important asta ) Privirea fetei este mai mult atintita fetei tale.

| ThisGirlHere a răspuns:

In ce sens "mergi ca un prost"? happy

| AnonymuSest a răspuns:

In urma cu 2 saptamani am vazut cu niste prieteni pe cineva! ai dreptate si mersul conteaza, cand l-am vazut pe alcel baiat cum mergea am inceput sa radem de abia ne-am oprit, vorbea la telefon laughing si nu ne baga in seama dar avea un mers,, varza '' cum ii spui tu.
Incearca sa mergi normal, ca si cand mananci cu gura deschisa de te abtii sa o ti inchisa! Bft

| CosminRR a răspuns:

Fa un sport, mergi la sala...etc.Daca stai prost cu mersul, de alergat nu mai zic...
In ziua de azi, sunt multi care nici macar nu stiu sa alerge...