| AnToOniiia a întrebat:

Pt fete: Pentru a va proteja parul de arderea cu placa, folositi vreo solutie/ulei care il ajuta? Daca da, care si km cat costa? FUNDA big grin

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Am vazut multe fete si multi baieti care se indreptau cu placa dar nimei nu folosea ceva ca sa nu-si arda parul... doar ai grija cu el.

| alexandracas a răspuns:

Incearca macar sa folosesti un balsam bun,sa iti faci tratament macar odata pe saptamana cu vitamine (a, e) la fiola, si eventual placenta de la kalloshappy succes