| buburuza95 a întrebat:

intrebare pentru fete, folositi ceva inainte de a va indrepta parul pentru a-l proteja? (

Răspuns Câştigător
| Rucsiii95 a răspuns:

Spray de par pentru protectie termica! Avon advance techniques protect.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca majoritatea sunt formulate prost, contin alcool, usuca parul si nu vreau sa investesc intr-o protectie termica. Parul e protejat doar daca nu mai pui placa pe el, prefer sa-mi iau o masca sau sa-mi fac eu una ca sa-l intretin.
Iti recomand masca asta http://www.aoro.ro/......eteriorat/

Toate fetele o recomanda :)
https://www.youtube.com/watch?v=IHVf6FniBVs

| PeFuga a răspuns:

Nu folosesc nimic inainte pentru ca imi ingrasa parul (chiar daca dau doar pe varfuri) asa ca sunt nevoita sa ma tund mult mai des sad

| PeFuga a răspuns:

Also, am incercat la un moment dat sprayul pentru protectia termica a varfurilor de Syoss si am fot complet dezamagita

| SweetMinion a răspuns:

Eu din ce am incercat produse speciale sau metode citite de pe internet, nimic nu prea mi-a protejat parul.Mereu trebuie sa imi tund varfurile,dar daca ai o placa buna, sa nu te faci des dar sa iti reziste parul drept mult timp, atunci nu trebuie sa iti iei din varfuri asa de mult si asa de des, si nici nu iti arzi parul prea tare(oricum ti-l arzi, dar nu asa tare)

| buburuza95 explică (pentru SweetMinion):

Multumesc pentru sfat

| Azazea a răspuns:

Da, folosesc, si da, ajuta

| Rucsiii95 a răspuns:

Da, eu mi-am cumparat e la Avon.e un spray cu care te dai inainte de a-ti indrepta, usca parul..il protejeaza!

| buburuza95 explică (pentru Rucsiii95):

Si cum se cheama? big grin

| Rucsiii95 a răspuns (pentru buburuza95):

Spray de par pentru protectie termica! Avon advance techniques protect.

| costy20br a răspuns:

Vaselina

| buburuza95 explică (pentru costy20br):

Costy20br esti cumva fata? am specificat in intrebare pentru ce categoria de gen fac referire