| pokemondoll a întrebat:

Pun problema asta in aceasta categorie deoarece este f vizionata, sper ca ma puteti ajuta:

Am o prietena si pe 27 martie este ziua ei de 11 ani.Si m-a sunat sa ii dau niste idei ce ar putea face pentru petrecere si mi-a zis ca va lua pizza, un tort, va pune baloane, confetii... i-am zis ca o sa pun niste melodii pe un CD

Bun, dar nu stiu ce idei sa ii mai dau crying Ma puteti ajuta? VA ROOOG!

Dau vot si fundita

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Ati putea face un karaoke, daca ati face rost de aparatura necesara, ar fi distractiv