| RonaRona a întrebat:

Luna aceasta este ziua suriuarei mele. In afară de cadouri baloane și confetii, ce ar face petrecerea mai împodobită și mai specială? Aș prefera să nu fie ceva prea scump, dar să fie deosebit. Credeți că ar fi mai frumos dacă aș pune artificii din acelea pe tort? Dau funda răspunsului care reprezintă cel mai util, ieftin dar special lucru.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt seturi speciale pentru petreceri (coif,baloane,zornaitori)pentru fiecare inviat.E de ajuns cateva baloane, nici prea incarcat nu e bine!
Am vazut farfurii/pahare din carton, colorate frumos cu personaje din desene animate! Cel putin mama voastra nu va avea de curatat dupa...
Daca tortul nu este facut in casa si il cumparat de la cofetarie, recomand un tort cu personaje din desene animate. Uite, te poti inspira
tort cu personaje din desene animat
https://www.google.ro/......ps?/search
Poate e cam scump, dar surioara ta merita, nu?