| theodora_2847 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati carti legate de sex? metode, sfaturi, tipsuri? Nu stiu nimic despre asta si vreau sa-mi incep viata sexuala...

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

Www.sexaz.ro

8 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai nu stiu cu ce te pot ajuta cartile, poate ca iti vor folosi nu stiu. dar poti lua reviste pentru adolescenti cum ar fi "bravo" daca mai exista sau altele. te poti documenta de pe internet.vei gasi aici toate raspunsurile de care ai nevoie, sau poti vorbi cu o buna prietena ce are experienta in asta. te-as sfatui sa vb si cu mama ta, dar stiu ca majoritatea fetelor se feresc. ii spui ca te intereseaza pentru viitor :d sa fi precauta nu ca ai de gand acum big grin. succes!

| marsy a răspuns:

Www.sexaz.ro

cred ca aici este cea mai buna informatie

| covexrobu a răspuns:

Trebuie sa faci practica pentru a intelege ceva si repetitia este mama invatarii. Mai asteapta putin. Cauta pe net si dupa aceea apucate de practica.

Răspuns utilizator avertizat
| casmaua a răspuns:

Nu pot sati zic aici dar ia id meu motanash_motanash

| moniquec a răspuns:

Kamansutrahappy iti explica acolo multehappy

| princess* a răspuns:

Kamasutra- te ajuta mult.