| seeya a întrebat:

Ideea este ca sunt virgina imi doresc si vreau cu toata inima sa-mi incep viata sexuala cu el, Dar nu stiu ce, cum si in ce mod sa fac... Vreau cele mai tari metode de a-mi excita prietenul:X Dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Onn3 a răspuns:

Poi suna-l si spune-i ca-l iubesti si ca-l inviti la tine sa beti o cafea, suc, ceai.Imbraca-te sexy, deschide-i usa si spune-i ca-l vrei neaparat numai pentru tine. Apoi spune-i:Vino dupa mine! Cand ajungeti in camera cu pricina apropiete de el, saruta-l pe buze gat si arunca-l in pat. Apoi calareste-l un pic si spune-i ca-l doresti din tot sufletul.Incepe si dezbraca-te de bluza si saruta-l.Totu va veni de la sine apoi...Succes

14 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Cred ca prima data trebuie sa il lasi pe el sa inceapa primul

| briosicabriosel a răspuns:

Buna stefii...
Poi i-al incet cu "hai sa ne uitam la film " incepi sa il saruti usor pe gura, dupa aia pe gat, dupaceea pe ureche, sa il mangai usoor, dupa care banuiesc ca iti va raspunde la fel,... si o sa ajungeti in pat, sper ca te-am ajtat

| Nuvăsufăr a răspuns:

Tu te vezi ce tastezi?
Data viitoare sper să-ţi pice o drujbă peste degete când mai spui asemenea prostii.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Asta intrebi acumhee hee nu stiu cum esti, dar nu cred ca daca iti zicem sa il iei nu stiu cum u ai avea curaj.totusi este prima datahee hee ...Cum sa il exciti thinking pai il saruti peste tot il mangai etc etc. poti sa gasesti si pe net

| scarletjo a răspuns:

Daca el este mai experimentat ar trebui prima oara sa il lasi pe el sa inceapa(te poti lasa dusa de val si totul va veni de la sine).Il poti mangaia, saruta. Poti avea lenjerie intima(culoarea lui preferata), ceva ce stii ca il atrage.Pentru a stii cum sa il exciti mai tare trebuie sa vezi ce preferinte are.

| doc69 a răspuns:

Dragostea si dialogul sincer sunt cele mai tari excitante.vine de la sine ia incearca

| Delia_7017 a răspuns:

De ce sa faci tu? sa faca el ca doar tuh iti pierzi virginitatea si e un lucru mare zic eu.Numai gandul ca va face sex cu tine il va excita iti spun eu!

| OOOLEOOO a răspuns:

Oralu e cel mai bun si la fete si la baieti dupa mine,Sa nu tii se para scarbos ca nu e asa! daca nu vrei sa inghiti atunci sa tii un prosop langa tine si sa scuipi acolo ''lichidu'', sau incearca sa faci un dans cat timp te desbraci in fata lui si sa nu crezi ca nu esti atragatoare si ca tii rusine ca el nu o sa bage deseama daca nu esti perfecta la dans sau la corp, el o sa salivveze de o sa-i curga saliva pe jos...sau daca nu`ti place nici asta incearca sa te masturbezi in fata lui pana vine el la tine si te ''ajuta''.

Mai placut ar fi sa le faci in ordinea asta toate,
1 Dans erotic
2Oral
3Masturbare
4Penetrare
happy
BAFTA, FUNDA?

| Irinaa16 a răspuns:

Porcariiiiiii.Esti virgina nu star porno! Pentru prima data.cu el. cred ca va fi mai excitat doar ca esti tu virgina si ai ales sa o faci cu el.decat alte "sutiene cu beculete si un bici"rolling on the floor.Dupa ce o sa te inveti cu el si pe parcurs. daca mia faci sex (nu neaparat cu el) o sa fi ceva mai buna. Funda?batting eyelashes

| papusikk a răspuns:

Fai felatie.

| Bez3a a răspuns:

Uita-te la un film erotic si o sa vezi acolo

| NesScaFe a răspuns:

Parerea mea este sa va duceti la unul dintre voi acasa si sal lasi undeva pe canapea sau oriunde si sa te schimbi in chiloti sexy si sutien dupa sa te duci la el si sai pui mana pe p.l. iar dupa sai faci oral si penetrarea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gindeste-te bine ce faci; virginitatea, o pierzi o singura data.Numai bine.

| raceli a răspuns:

Lasa-mi un id si ati zic cele mai bune metode happy