| IceCreamDoll a întrebat:

Putin ajutor! O prietena de-a mea i-a spus unui baiat ca il plac. Dar cand l-a intrebat ce simte el pentru mine i-a spus ca ma considera doar o amica. Mai are rost sa vorbesc cu el si sa-i spun ca il plac sau nu am nici o sansa?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Poate baiatul s-a temut ca este o farsa. Asta este riscul cand te folosesti de intermediari. laughing

| IceCreamDoll explică (pentru Zenithf):

Ea s-a apucat singura sa ii spuna ca il plac, nu am obligat-o eu.

| maradi3 a răspuns:

Daca-ti place de el, infrunta-l! Opreste-l si spune-i ce simti pentru el! Nu lasa timpul sa se scurga! Vei regreta...candva! Bafta

| mona a răspuns:

Daca te considera intr-adevar o amica nu cred ca mai are rost sa-i spui personal ca il placi pentru ca stie deja asta

| licurici77 a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa vb tu personal cu el, pentru ca nu stii care e adevarul, iar daca iti dai seama ca nu te place, nu te stresa ca o sa cunosti o gramada de baieti care sa te placa :*

| Anișoara963 a răspuns:

Cit de bine te inteleg