| andreiutza_1879 a întrebat:

[rasp urg. dau funtitza care e primul] aseara am visat ca ma sarutam cu colegul meu de banca, el in ultima vreme, imi da cu palma la fund cand ma uit la el imi face din ochi. ma pishca dar el s-a despartit de prietena mea acum 1 saptamana.si aseara vorbeam cu el si imi zicea ca vrea sa se impace cu ea. dc am visat ca ma sarutam cu el?

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu cred ca il placi si in subconstientul tau exista atractia asta! Pur si simplu, esti incantata de atentia lui si d-aia il si visezi!

Daca vrea inapoi la prietena ta, lasa-l!

| Zenithf a răspuns:

D-apoi, dupa ce atentie iti da, tu esti urmatoarea pe lista lui. Si se pare ca nu ti-e indiferent, de aceea l-ai visat. thinking

| Vizitiul a răspuns:

De ce ai visat ca te sarutai cu el? Poate ca iti doresti asta foarte mult, iar dorinta s-a instalat in subconstient si-n final ai visat. Visele sunt fenomene ale subconstientului.
Am o intrebare, dar sa nu te superi, trebuie sa-ti dea putin de gandit, e posibil sa pierzi la capitolul "autoritate" din pricina lui, si anume: Cum poti permite acelui baiat sa te loveasca cu palma peste fund, avand in vedere faptul ca nu esti implicata intr-o relatie cu el? Chiar si in relatie, mi se pare total deplasat sa lovesti femeia cu palma peste fund, e o lipsa de respect fata de ea.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Poate ca te atrage in vreun fel sau altul...
Si visezi ceea ce ai vrea sa-ti faca el (sarute imbratiseze etc.)

| ThePinkPanther a răspuns:

De acord cu momit. daca vezi ca prietena ta vrea sa seimpace cu el tu nu ar trebui sa ii permiti toate astea. incearca sa fii indiferenta, rece cu el ca sa ii arata-i ca cu tine nu se joaca. prietena ta inseamna mai mult pentru tine decat baiatul acela banuiesc...