| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Dau funda si vot (promise). Prietena mea cea mai buna e a 11-a (trece a 12-a) si eu trec a 9-a. Ea a fost impreuna cu A. 2 ani si acum s-au despartit de o luna sau 2 si eu aseara am visat ca ma sarutam cu el. nu stiu ce poate semnificia visul.Si dupa am visat ca el dat BAC-ul la istorie si-l tineam de brat si-l intrebam subiectele. Ce semnfica faptul ca am visat asta? (FUNDA SI VOT PROMISEE)

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Hey. visele nu semnifica intotdeauna ceva. poate te-ai tot framantat cu despartirea prietenei tale si de aceea l-ai visat. ai grija insa sa nu crezi ca il placi fiindca ar fi cam nasol si pentru tine dar si pentru prietena ta.

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Cand dormim subconstientul nostru lucreaza,ceea ce ma face sa cred ca probabil atunci cand ai aflat de despartirea celor doi te-ai gandit ca acesta a inselat-o sau asa ceva (find vorba de subconstient, nu tine cont de persoana cu care l-ai vazut la brat ci de actiune in sine)poate te-i simtit vinovata intr-un fel ca nu o puteai ajuta sa se simta mai binethinking Oricum ar fi nu trebuie luat in serios ceea ce visam, de cele mai multe ori sunt doar fragmente din ceea ce s-a petrecut in ziua respectiva pe care le prelucreaza imaginatiahappy

| consiliera a răspuns:

Nu pune pret pe vise...

| Macsiim a răspuns:

Poi de exp daca stii ca visele tale se implinesc poate, poate s-ar putea s ramai cu A(Mie mi s-au implinit cateva vise P bunee:X).Dar sincer lasa timpul sa decita tot de exp daca tie iti place de el sau iti va placea Cred cu veti fii impreuna.Si apropo daca vrei s dai bacu la isto... nu stiu Bafra:X F u n d i. ii?

| elutzika a răspuns:

De obicei visele nu inseamna mare lucru este doar subconstientul tau, dar poate asta semnifica ca si lui ii place de tine oricum chiar daca ar fi asa lui sa nu ii dai atentie pentru a nu-ti dezamagii prietena. :*