| Beatriceeeelenaaaa a întrebat:

E ok la prima întâlnire sa primești trandafir?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E un semn frumos, romantic, dar, ce ai vrea sa primesti?

| Hammurabi a răspuns:

Păi poate n-are bani chiar de un Lamborghini.

| Plato a răspuns:

De ce n-ar fi?

| GoldenZenith a răspuns:

Trebuiau niste mărăcini sau o plimbare cu limuzina? Că nu înțeleg unde bați. sad

| CleanHeart a răspuns:

E un gest chiar drăguț happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu te astepti? E un simplu transafir, nu o cina romantica sau un pat cu lumanari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ma tentează cina sau lumânările.
Patul merge, dar trandafirul face tot.

| Paul754880338 a răspuns:

Cam greu de inteles mintea femei, as spune citind aceasta intrebare. Mai frumos nici nu s-ar putea, cred eu. De ce sa rastalmacim si sa ne indoim de tipul care ofera o floare? Daca fluiera, claxoneaza sau spune ceva nepoliticos despre silueta unei domnisoare este subiect de pus la zid. Dar si cand ofera o floare, ba chiar un trandafir? Atunci va intreb fetelor cum ar trebui sa procedeze, baiatul, ca sa nu fie pus la zid sau pus sub semnul intrebarii?

| IoanaRoman09 a răspuns:

Era sa zic ceva acum, da' ma abtin

| SEMIHA a răspuns:

E un semn bun! Înseamnă că tipul este atent cu tine. E un gest frumos la o primă întâlnire. Însă să fi foarte atentă, sunt mulți puștani care vor să păcălească fetele cu gesturi de genu, până vor obține ceea ce vor ei. SEX.