| anonim464 a întrebat:

Sa-i spun mamei ca ma masturbez cand sunt singura acasa si ma uit la filme porno!
Mi-e frica!

13 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Eu zic sa pastrezi pentru tine.

| h3r a răspuns:

Buna.
Nu trebuie sa-i spui nimic, o sa te simti prost daca o vei face. Ea o sa te certe, o sa-ti explice ca probabil esti prea mica pentru "etapa" respectiva.
Mai bine te opresti, o sa ai timp de toate.

Take care!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa deci. Nu e destul ca ajungi in iad vrei sa ii spui si lu mata? Ioi -.- mah cum sa ii spui tu itit dai seama cum o sa reactioneze. Cati ani ai?! Vezi sa nu fie cumva activata arhiva pe calcu tau ca vai de tine daca o verifica maicata!

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui. Majoritatea o fac.

| anonima1995 a răspuns:

Sunt unele chestii pe care parintii nu trebuie sa le afle, oricat de apropiata ai fii de ei. Mama in nici un caz nu ar trebui sa afle ca te masturbezi. In primul rand, asta ar fi foarte jenant pentru tine. E ok sa te uiti la filme porno, dar te sfatuiesc sa nu faci din asta o obsesie. In plus, daca te uiti prea mult la genul acela de filme, asta iti va afecta mai tarziu viata sexuala, pentru ca vei vrea sa pui in practica ce ai vazut, dar nu ai experienta.

| andrey663 a răspuns:

De ce sa-i spui? Mai bine nu-i spui,

| xWildOn3x a răspuns:

Exact, de ce sa spui?
Si eu ma uit la filme porno si nu a aflat mama happy

| dinutu98 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie frica spune-i pur si simplu binenteles ca o sa te certe dar dupa aceea o sa te ierte {daca nu o sa te mai masturbezi}

| Ionut_Ardelean_1985 a răspuns:

Ionutardelean709 daca doresti sa vb despre problema ta

| Zingon a răspuns:

Da de ce trebuie sa afle mama ta?straight face

| anonim464 explică (pentru Zingon):

Nu stiu daca e atat de grav incat sa nu-i spun si mi-e frica pentru eu i-am spus totul chiar daca n-a fost grav nici asta nu stiu daca e atat de grava dar i-am mai spus odata si tot am continuat sa nu-i spun si sa nu mai continui sa fac chestia asta cu masurbarea?

| anonim464 explică:

Pai da nu stiu daca e atat de grav!
Dar eu mereu i-am spus mamei tot ce am facut nu am vrut sa o dezamagesc si de aceea mi-e frica daca n-o sa mai aibe incredere in mine?

| anonim464 explică:

Multumesc ca mi-ati spus ce sa fac iti multumesc xXBoomXx si vortexzzz cu andrey_2170