| Stileblue a întrebat:

Sa ii spun ca il plac, chiar daca el ma vede ca pe o prietena si mi-a zis deja ca place o fata....Sau sa las asa?

5 răspunsuri:
| AAARRR a răspuns:

Poate si el te place dar vazand ca tu nu ii dai semne ca il placi isi incearca norocul in alta partehappy. eu spun sa te grabesti si... incercarea moare n-are thinking succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa i un striptease, sau cum s o scrie

| MauiNight a răspuns:

E cam dureros sa stai langa persoana pe care o placi/iubesti cand ea nu te vede. Fa-ti un bine si lasa-l in pace. Cu timpul o sa uiti de el, cu noroc poate va aparea altcineva in viata ta.

| x3Ad a răspuns:

Poţi să i-o spui, o să vadă că eşti sinceră cu el. Însă, dacă place pe altcineva... nu cred că o să ai şanse decât dacă o să te străduieşti foarte mult să îi intri în inimă. Dar dacă o să îi spui şi nu o să se schimbe nimic, adică tot aşa o să se comporte cu tine ...renunţă.Oricum, speranţa moare mereu ultima.

| MărieEu a răspuns:

Necredincioaso, daca vrei sa te iubeasca du-te la biserică sau pocăiește-te.