| aaaaa1123 a întrebat:

Sa incep cu inceputul
iubitul meu mi-a introdus degetele in vagin, si mi-a facut si sex oral
cred ca m-a dezvirginat deoarece acum imi intra degetele foarte usor
ideea principala si de baza este ca dupa aceasta intamplare menstruatia mi-a intarziat 7 zile si inca nu mi-a venit
este normal?
tin sa mentionez ca si a dat drumul, dar in pantaloni si boxeri iar eu nu eram dezbracata si dupa asta a intrat in dus
daca i-a ramas pe mana sau pe pantaloni iar noi ne am frecat sau mi-a introdus din nou degetul in vagin este posibil sa raman insarcinata?
imi este teama

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fă un test de sarcină și vei ști sigur.

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata nu poti fi gravida.

| Andreeush a răspuns:

Pentru a fi sigură ar trebui să faci un test de sarcină.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună.
Este imposibil să rămâni gravidă dacă nu a introdus penisu în vagin.

Menstruația ți a întârziat din cauza unei probleme hormonale.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna,insarcinata nu esti, virgina esti, nu o sa mai fi cand iti introduce penisul nu doua degete. Asa mi-am inceput si eu viata sexuala apropo