| justifyme a întrebat:

Sa va spun povestea mea :

iubesc mult un baiat,

nu stiu daca ma place

el m-a intrebat : m-a provocat denisa sa te pup pe obraz, imi dai voie?

eu am zis : ok

si m-a sarutat asa ca un fulg

apoi peste o saptamana m-a provocat si pe mine si eu l-am intrebat si el mi-a dat voie, dar la celalalte fete nu le-a dat voie...:X

in ore imi face cu ochiu'

in ore imi zambeste uitandu-se in ochii mei

mereu ma face sa rad pe seama altora si a lui

e un scump cand face asta love struck:Xlove struck

ce spuneti : ma place?

si-a dat seama ca-l plac?:X

cum sa fac sa-si dea seama ca nu vreau sa ii zic :X

e cel mai frumos, iubit, istet baiat din clasa, toate fetele il plac si din nefericire si eu...

funda si vot!

:*

Răspuns Câştigător
| ααntoo a răspuns:

Heiii' lavii:*
paii e logiic ca te placee!
ar trebui sa jucati si voi aman2 adevar si provocarehappy
si intre timp intreaba-l daca te place sau cat la sute te placeelove struck
fii tupeistaalove struck
daca nu ristiihappy
nu castigiilove struck
mult succeslove struck!
si sper sa fiti impreunaa'love struck!

6 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Pai eu zic sa ii vorbesti cu el.Cum? Simplu...Am o idee mai stranie asadevil da merge intotdeaunahappy. Deci fi atenta:Ai grija sa se intunece.Il chemi pe el sa vina cu tine la cimitir la bunicata...Sau ma rog la oricine.Vezi tu ce minciuni bagi acolo.Asa si el daca vine cum se va intuneca si voi doi sunteti in cimitirdevil tie ti se face frica si ii spui asta si el o sa te ia 100% in brate.Si atunci incepeti sa discutatiwinkingSper ca te-am ajutat.Ciuswave

| Micuţa a răspuns:

Draga Lavy! kiss 100 % te place! :-) Altfel nu ti-ar fi dat voie sa ii dai un pupic. Daca te place cu adevarat atunci in curand o sa te intrebe daca vrei sa fi cu el. Deci trebuie sa fi pregatita pentru asta :-). Sper sa aveti o relatie frumoasa! Succees.

| John_7502 a răspuns:

Salut din moment ce este dragut cu tine atent sa te faca fericita nu accepta din partea celorlalte fete iti zmabeste face ochi dulci iti dai seama ca daca tu i-ai raspuns la randul tau v-ati creat o relatie de apropiere si va placeti unu pe celalalt ca daca nu v-ar fi placut unu de celalalt sau unul dintre voi nu l-ar fi placut pe celalalt ar fi fost o stare normala de colegi fara chestiile mentionate mai sus incearca sa il inviti undeva sa face lectii la un suc la o plimbare la o alergare la o plimbar cu rolele cu bicicleta imprumuta vezi ce faci si succes!
PS. Sa ne zici si noua cu a derulat actiuneawinking papa

| Anytsa a răspuns:

Pai din moment ce iti place de el, fa tu primul pas daca el nu vrea.
Probabil ca te place, si poate ca si'a dat si seama ca si tu il placi. Da na poate asteapta vreo ocazie speciala.
Deci fa ce e mai bine pentru tine!

| ZoOzOLe a răspuns:

Asta mi se intampla si mie dar la mine parca e si mai logic dar problema e ca sunte aman2 mai rusinosi, eu m-am obisnuit sa sufar in tacere dar as vrea fa fim impreuna

| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Pai incearca sa-ii fii alaturi cind are nevoie + el singur isi va da seama ca il placi