| justifyme a întrebat:

Sa va spun povestea mea :

iubesc mult un baiat,

nu stiu daca ma place

el m-a intrebat : m-a provocat denisa sa te pup pe obraz, imi dai voie?

eu am zis : ok

si m-a sarutat asa ca un fulg

apoi peste o saptamana m-a provocat si pe mine si eu l-am intrebat si el mi-a dat voie, dar la celalalte fete nu le-a dat voie...:X

in ore imi face cu ochiu'

in ore imi zambeste uitandu-se in ochii mei

mereu ma face sa rad pe seama altora si a lui

e un scump cand face asta love struck:Xlove struck

ce spuneti : ma place?

si-a dat seama ca-l plac?:X

cum sa fac sa-si dea seama ca nu vreau sa ii zic :X

e cel mai frumos, iubit, istet baiat din clasa, toate fetele il plac si din nefericire si eu...

funda si vot!

:*pa pa

Răspuns Câştigător
| VicuDooDLe a răspuns:

Eu zic cA DA, te place, pentru ca, devreme ce iti face cu ochiul in ore, te face sa rada, si nu te dai la el in disperare (ca alte fete banuiesc care se dau la el) vede ceva la tine, crede-ma, sh, ca-s si eu baiat si am trecut prin asta cu o fata care avea aceiasi problemA CA SI TINEwinking

4 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Easy: Priveste-l nonstop si daca observa si te intreaba ii zici ca nu-ti poti lua ochii de la el :p

| MisseEmmo a răspuns:

In primul rand asa fac baietii cand plac o fata asta ii sigur dar tu arata-i prin comportament ca il placi

| Adelinnaa a răspuns:

Normal ca te place asta se poate observa f usor si probabil crede si ca tu il placi si de asta te lasa sal il pupi etc.eu zic sa-i spui cal placi nai nimc de pierdut poate o sa fie o "lovestory" succes.happy

| swee1love a răspuns:

Pai fa`i si u cu ochiul.vb cat mai mult. povestiti chestii care va plac. apropiete de el.si o sa`si dea seama sigur.
si totusi sa stii:cu rusinea nu faci nimk.
dar totusi daca nu vreai sa-i zici comportate frumos si dulce cu el si o sa`si dea si el seama de asta.
mult succes:*:*:*