| justifyme a întrebat:

Sa va spun povestea mea :

iubesc mult un baiat,

nu stiu daca ma place

el m-a intrebat : m-a provocat denisa sa te pup pe obraz, imi dai voie?

eu am zis : ok

si m-a sarutat asa ca un fulg

apoi peste o saptamana m-a provocat si pe mine si eu l-am intrebat si el mi-a dat voie, dar la celalalte fete nu le-a dat voie...:X

in ore imi face cu ochiu'

in ore imi zambeste uitandu-se in ochii mei

mereu ma face sa rad pe seama altora si a lui

e un scump cand face asta love struck:Xlove struck

ce spuneti : ma place?

si-a dat seama ca-l plac?:X

cum sa fac sa-si dea seama ca nu vreau sa ii zic :X

e cel mai frumos, iubit, istet baiat din clasa, toate fetele il plac si din nefericire si eu...
nu pot face cu ochiu' cat m-as stradui nu-mi iese! as vrea sa-i fac si eu.
oare se teme sa-mi spune ca ma iubeste daca ma iubeste, ca mai multi baieti m-au intrebat daca vreau sa fim si eu i-am refuzat, oare se teme sa nu-i zic si lui asta?
repede funda si vot :*

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Nu stiu sigur daca si-a dat seama ca te place dar dupa comportamentul lui sigur te place. Funda?

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Cu siguranta, da! e nebun dupa tine :X

| EmonicaLaura a răspuns:

Din moment ce iti zambeste,iti face cu ochiul sigur te place happy.
Nu ar trebui sa iti fie frica sau rusine si sa ii spui ce simti. Daca nu vrei sa procedezi asa, petrece mult timp cu el, fa anumite gesturi astfel incat sa isi dea singur seama cat de mult il placi.winking

| TheRomanticGuy a răspuns:

Da,te place.Cat despre faza cu facutul cu ochiul, u nu trebuie sa faci asta. Poti, in schimb sa ii clipesti simpatic sau mai "special".

| Amy_3937 a răspuns:

Te place! e foarte clar! dar mai e vizibil si ca nu are tupeu sa ti-o zica! asa ca ar fi ma bine sa i-o spui tu, dar mai discret. Daca nu vrei face2face atunci poti sa i-o zici pe mess sau prin mesaj... daca nu apropie-te si mai mult de el. Cand sunteti singuri da-i un sarut - pe obraz. chiar ar trebuie sa incerci una dintre variante!

| V1p3r a răspuns:

Clar te place din moment ce se uita in ochii tai si zambeste, dar daca vei astepta sa faca primul pas el... poti astepta in zadar...se poate razgandi.Deci, daca va placeti unul pe altul ar fi mai bine sa aveti o relatie