| justifyme a întrebat:

Sa va spun povestea mea :

iubesc mult un baiat,

nu stiu daca ma place

el m-a intrebat : m-a provocat denisa sa te pup pe obraz, imi dai voie?

eu am zis : ok

si m-a sarutat asa ca un fulg

apoi peste o saptamana m-a provocat si pe mine si eu l-am intrebat si el mi-a dat voie, dar la celalalte fete nu le-a dat voie...:X

in ore imi face cu ochiu'

in ore imi zambeste uitandu-se in ochii mei

mereu ma face sa rad pe seama altora si a lui

e un scump cand face asta love struck:Xlove struck

ce spuneti : ma place?

si-a dat seama ca-l plac?:X

cum sa fac sa-si dea seama ca nu vreau sa ii zic :X

e cel mai frumos, iubit, istet baiat din clasa, toate fetele il plac si din nefericire si eu...

nu pot face cu ochiu' cat m-as stradui nu-mi iese! as vrea sa-i fac si eu.

oare se teme sa-mi spune ca ma iubeste daca ma iubeste, ca mai multi baieti m-au intrebat daca vreau sa fim si eu i-am refuzat, oare se teme sa nu-i zic si lui asta?

repede funda si votwinking

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Sigur te place! El te place tu il placi deci cred ca o sa iasa ceva frumos!

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Prostiuțe copilărești! De ce să alerge după fete, când fetele aleargă, după el?

| Paula007 a răspuns:

Really deephee hee

ce frumos era cand eram mica si ma ingropam in basme day dreaming

te place. si tu pe el. atata tot. simplu. ce mai vrei? si, te rog eu mult. nu mai folosi cuvinte mari gen " iubire" pana nu afli toate sensurile lor. ce simti tu acum la varsta asta nu e nici 5% din ce ar presupune sentimentul iubire. happy
asta nu inseamna ca nu trebuie sa te bucuri pentru ceea ce simti. si sa nu te mai complici atat cu intrebari stupide pe net.du-te afara cu el la o plimbare, si vorbeste cu el tongue

succes

| OnnySky a răspuns:

Listen to your heart...

| diavolita_4468 a răspuns:

Te place.cred ca stei ca il placi.si fa ce iti spune inima