| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca eu sunt intr-o relatie, da? Si imi zice baiatul respectiv ca ma iubeste, ma alinta si alte chestii d-astea...si apoi, imi spune ceva de genu "eu pun suflet cand iubesc, dar la fel de bine pot sa uit totul in 2 secunde daca ceva nu merge". Adica cu alte cuvinte "Ai grija ce faci, ca te dau dracu' imediat!", nu? Voi ce intelege-ti din asta?

9 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Vrea sa iti spuna sa nu iti bati joc.pentru ca el poate chiar simte ceva pentru tine si nu vrea sa iti bati joc de el.Este precaut... Poate ca nu a spus asa cu rautate.bAFTA:*:*:* Nu le mai pune la suflet pe toate, pur si simplu raspunde-i cu aceeasi moneda. happy si nu te lasa calcata in picioare, dar nici nu iti bate joc de el.:*

| Agentulx a răspuns:

Baietii nu sunt la fel de sentimentali ca fetele, daca nu merge asta e nu se simt legati de o fata.

| MulteAmintiri a răspuns:

Exact asa ii spun si eu prietenului meu, ca tin la el, si dupa de frica sa nu " i se urce la cap " ii zic ca pot sa uit totul daca face ceva gresit. Fac asta ca sa ii transmit sa nu se joace cu mine, sa nu profite ca il iubesc, desi nu l'as uita asa repede daca ar face ceva gresit. Acum nu stiu daca la asta se refera prietenul tau happy dar e o posibilitate.
Baftaa! :*

| Wechangetheworld a răspuns:

Poi ei bine... poate ca acesta simte ceva pentru doua persoane adica uh si poate inca cineva (hai la persoana "cineva" sai spunem X poate ca acesta e impreuna cu x si te place si te tine si cand ti-a spus poate poate ca a auzit cineva si baiatul (in spunem Y) si acesta vrea sa arate ca el nu simte nimic pentru tine ci doar pentru X sau poate ca chiar X crede ca ar place si alta fata
Sper ca ti-a fost defolos :*...

| Wechangetheworld a răspuns:

Poate ca acesta mai este cu cineva si te place si pe tine (la "cineva" ii spunem X ) si cand ti-a spus baiatul (la baiat ii spunem Y) ca te iubeste poate ca i-a dat de banuit ceva sau chiar a auzit cineva si el vrea sa insinueze ca o place doar pe X
Si eu am patit-o dar in alt sens ...imi fine...
Sper ca ti-am fost defolos...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci să zicem că tu ești intr-o realție,da? și să mai zicem că în timp ce te plimbi cu ăla frumosu prin oraș,incepe el să îți zică ceva! să zicem că iți zice o teorie de-a lui! tu, in timp ce bate el câmpii, vezi pe un bloc o reclamă la Avon(intrebarea ta cu nr.15 ).bun; și să zicem că...tu incepi să te gândești cum să faci tu o comandă la ei,ca apoi să îți arăți fițele pe TPU; normal că ăla cu care ești își răcește gura in continuare! și deci tu pierzi faza, și prinzi doar frânturi! așa că iată ce cred eu că a zis el:"eu pun suflet când iubesc, dar la fel de bine pot să uit totul in 2 secunde.(punct); dacă ceva nu merge,(virgulă) e normal să incercăm să vedem ce se întâmplă,și va trebui să facem să fie totul ok,dar(deci *dar*),dacă îți bați joc de mine,s-a terminat totul,si e ca și cum nimic nu ar fi fost niciodată! totul e egal cu zero,și deci nu mai însemni nimic pentru mine!".
asta cred eu că a fost toată combinația!
iar raspunsul meu, și la intrebarea cu Avon-ul, dar și la asta e unul singur:fițoaso!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deci...1: De unde stii tu ce a vrut sa zica baiatul?; 2:Tu n-ai alta treaba de facut pe TPU decat sa faci "misto?" si 3: Tu nu ma cunosti sa-ti dai cu parerea ca sunt fitoasa, da? PA!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Auzi măi fițoaso! pot să știu și eu de ce nu mi-ai dat fundiță? sau ți-ai uitat obiceiurile? nu așa se face? întâi imi dai fundă și abia apoi te iei de mine că postez întrebări/răspunsuri idioate! nu? și vorbește frumos cu mine - nu-mi spui mie "PA" și nici nu mă lua "pe puncte" că așa-mi face și iubita asta a mea, da* cu ea e altceva, că și eu o iau apoi tot cu numere! dar asta e altă poveste! da? sper că ne-am înțeles! și să-mi zici și mie dacă prietenul ăsta al tău e ăla de 30 de ani,de care povesteai tu intr-o intrebare,și care nu e bogat, dar glumeț și îți face "complimente peste complimente"! că poate îți dau niște ponturi cum să-ți iasă combinația mai bine; asta pentru că și fata de care îți ziceam eu are un iubit ceva mai mare decât ea; cu vreo douăj*de ani!
da, urâto?

| AlexandraHNY a răspuns:

Adica el iubeste foarte mult dar daca il inseli sa stii ca il pierzi