| strawberry666 a întrebat:

Hei :*
prietenul meu, care imi spune mereu ca ma iubeste, ca ma adora, ma alinta si chestii de genu asta... ii lasa commuri pe hi5 unei tipe, gen "bunaciune te faci tu:*:*" sau "kiss :*:*" sau chestii din-astea rolling eyes eu nu i-am spus nimic pana acum pentru ca nu vreau sa ma creada geloasa si nici nu as avea tupeu sa ii spun pentru ca imi e rusine >:" vroiam sa stiu daca comportamentul lui este normal happy

3 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Mie una nu mi-ar place sa faca asa ceva pr meu.

Lasa commuri, nici o problema, ar in limita bunului simt.
Daca zice ''bunaciune'' ii spun... ''Du-te la bunaciunea ta si lasa-ma pe mine in pace''

Si eu is geloasa laughing

Doar ca din pacate si eu am gresit muult sad... le dadeam la baieti comm cu ''frumosule, t pup '' etc si nu s-a simtit ff bine pr meu crying.
As vrea sa nu mai fac asta.
Dar nu prea am idee de alte commuri.sad
Stiu ca l-a deranjat si-l deranjeaza ff mult chestia asta sad.

asa revenim la subiect laughing

Nu prea e normal comportamentul lui, adica daca zice ca te iubeste asa mult de ce da commuri la altele...

Mie una nu mi se pare normal.

[Parerea mea :d ]

| εʟεпα a răspuns:

Apppi` cred ca da! Nici nu ai ce sa comentezi pe hi5 happy. Numa de astea.[Frumoasa, draguta, Bunaciune.Kiss,,Cum ai zis tuu`]. Nu ar putea fii numai cu tine. Dar tu esti iubita lui. dar el are nevoie de prieteni/e.Nu cred ca`i cazul sa-i faci o scena de gelozie.Ptr.Nijte comm`uri.Bafta!

| Ralucca a răspuns:

Nu straight face. nu e de loc normalwinking si daca ii spui nu inseamna ca esti geloasa ...pentru ca u esti prietena lui... si oricum nu as avea de ce pentru ca vad din mesajul tau ca e un porcwinking. mai bine fa.tzi curaj si spune. i pentru ca nu are de ce sa.tzi fie rusinewinking. si nu il lasa sa isi bata joc de tine! happy. Funda? big grin