| dianka111 a întrebat:

Sal.am o intrebare, prietenul meu mi-a bagat degetul in vagin si vreau sa aflu daca sunt virgina, va spun ca nu mi-a curs singe...va rog spuneti. daca sunt virgina sau.nu.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai medicul poate spune dacă mai ești sau nu virgină.
Nu este obligatoriu să și sângerezi la deflorare! Din punctul meu de vedere, nu mai ești.
Pa, pa.

| Luannah a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ba eu cred ca e tongue

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Luannah):

Bună.
Fără supărare, înainte (cu ani în urmă), o virgină era încercată cu degetul pentru a vedea dacă este sau nu virgină. Îmi susțin părerea, nu mai este virgină.
Pa, pa.

| Luannah a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Pa,pa laughingEu mi-am bagat si 3 degete tot virgina am fost. Apoi am facut sex prima oara n-a curs nimic, abia a doua oara si tot nu m-a durut straight faceAia de ce nu stiu laughing

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Luannah):

Nu la toata lumea se intampla la fel.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Luannah):

Bună din nou.
Este o minciuna de a ta, cine vrei să te creadă? Eu?
Vezi că nu m-am născut mâine!
Pa, pa.

| MariiLetz a răspuns:

Esti virgina, nu-ti face probleme happy

| JustDoIt456 a răspuns:

Pai cred ca inca esti virgina. daca doresti sa te mentii asa ar fi bine sa eviti sa mai faceti acest act cu prietenul tau, degraba o sa se ajunga si mai departe, crede-ma.

| Marsi a răspuns:

Nu mai esti ai luat si vreo boala fa-ti si un test de sarcina...

| dianka111 explică (pentru Marsi):

El degetele l-abagat da nu ...pentru ce sa-mi fac test de sarcina?straight face

| MaThoL a răspuns:

Da mai esti

| dianka111 explică:

Ms.cineva spune ca sunt cineva ca nu sunt.dar la medic nu vreau sa ma duc.