| andreismeck72005 a întrebat:

Sal la toti! Am vazut o fata,, buna " la scoala.Eu o plac, ea ma place.Nu stiu cum sa mai formulez INTREBAREA de data asta.Ma ajutati voi?

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Pai, i-ai putea lasa mesaj offline pe mess, sau pe telefon, exprimandu-ti sentimentele. Sii intrebarea " Ai vrea sa fi cu mine". Sau dai de inteles ca o placi foarte mult, facandu-i apropuri, si o intrebi "Deci? o sa fie ceva mai mult intre noi, decat o prietenie?". Incearca:* V-a merge>big grin

| andreismeck72005 explică (pentru CarinaVonPhetamine):

Ms. Ai Funda din partea mea!

1 răspuns: