| ela2012 a întrebat:

Pe scurt: cunosc un baiat, iar cand il vad imi "sare "inima din piept. Stiu ca e ceva siropos j nu suport chestiile astea, dar nu stiu ce sa fac pentru a se risipi aceasta atractie fata de el... Pana acum cateva zile am crezut ca nu ma mai intereseaza, dar cum l-am vazut mi-am confirmat contrariul. Apoi am vb cu el pe mess si ca de fiecare data are lucruri mai importante de facut. nu e faza ca nu ma place, doar ca se supara d la orice j data aceasta nu l-am suparat cu nimic.Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Pai incearca sa descoperi motivele. Eu sau comunitatea sigur nu le stim.happy

Tu ai cheia. Foloseste-o.
Iesi cu el si spune-i tot. Tine-l in loc.
Patreaza-l acolo si trage-l de limba. Nu e greu.
Iar daca nu vrea... Doar tu esti in stare sa raspunzi: merita sau nu?

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Stai afara cu el si vorbiti, doar asa stand cu el poti sa iti alungi dorul.Succes!

| ela2012 explică (pentru daassh):

Ne cunoastem... am iesit afara j din anumite motive doar de el stiute nu am mai vb...

| daassh a răspuns (pentru ela2012):

Probabil, a intervenit ceva cine stie, sau poate nu ati mai vorbit si apoi incetul cu incetul s-a indepartat relatia.

| alex161090 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar daca nu iti acorda atentie nu te place...pentru ca atunci cand iubeste o fata lasa orice pentru a sta chiar si 5 min cu ea iar tu zici ca se supara de la orice