| adizzx a întrebat:

am revenit cu o alta intrebare tin sa mentionez ca eu am 20 de ani iubita mea are 19 ani. faza este ca am discutat cu ea dar tot timpul imi zice ca nu are nimic! dar in acelasi timp imi zice ca nu are chef de nimic.problema este ca, cu alte persoane vb foarte frumos si este foarte comunicativa.cu mine parca nu o mai interesez(suntem imp de 3 ani). foarte ciudat pentru ca, chesti asta sa intimplat cu ea de cateva zile in care nu o mai interesez sau cand vb cu ea parca ii provoc sila.

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

S-o plictisit de tine, de voi.Nu stiu ce sa iti zic,n-am patit asta,dar incearca sa o intrebi ce are,poate are totusi o stare in care ar vrea sa fie singura un timp,dar sa nu ii lasi prea mult,pentru ca daca acum nu are chef cu cat o lasi mai mult va uita de toate,asa sentampla.Ia-o in brate vezi ce face,te respinge,daca da are ceva cu tine, daca nu inseamna ca i s-a intamplat, are ceva.Comunicarea e importanta, altfel ve-ti continua asa inspre mai rau.Salut!

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Fără parcă, aproape sigur, că i s-a acrit de felul cum te comporți / porți cu ea, sau în general și dacă nu discuți foarte serios cu ea, ca să afli ce nu îi convine la tine, în cel mult 6 luni, îți va da... papucii.

| Anet a răspuns:

Probabil se comporta asa din cauza faptului ca dupa o relatie de 3 ani intre voi s-a instalat rutina,incearca sa o scoti din starea asta si surprinde-o cu ceva, mergeti undeva unde nu ati mai fost si chestii din astea, sau pur si simplu fa un lucru pe care nu l-ai mai facut pana acum.Bafta!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Poate s-a plictisit de tine sau si-a gasit pe altcineva. Totul este posibil.
Incearca sa o surprinzi cu ceva placut. O iesire in doi la un picnic, la un film, la un suc sau daca aveti posibilitatea mergeti pentru un weekend sau cel putin o zi undeva la munte sau undeva prin apropierea localitatii voastre. Plimbati-va, uitati de tot si de toti, fiti doar voi doi, regasiti-va.
Ar fi pacat sa o terminati dupa 3 ani de relatie. Numai bine!

| geo691 a răspuns:

Urmatoarea oprire despartirea si te asigur eu ca e cea mai buna cale nu te uita in spate si nu intra in jocu ei pur si simplu dai ignor total, ori e cu cineva ori a cunoscut pe cineva. Nu te lasa umilit dar nici nu decurge la violenta stiu ca o sa te dispere gandu asta da fi echilibrat pentru ca o sa ai de castigat si tot ea o sa sufere mai mult dupa cand o sa realizeze cu toate ca nu o sa arate.

| madalintzu a răspuns:

Cumparai flori codouri sti tu chesti pentru fete si cred ca o sa te placa mai mult pls funda?