| adizzx a întrebat:

o intrebare pentru voi. daca iubita te ignora.sau nu prea mai are chef de vb ca inainte...asta inseamna ca?! mentionez ca suntem impreuna de 3 ani.si nu a mai facut asa ceva niciodata.pana acum cateva zile.

Răspuns Câştigător
| Sunshine_9509 a răspuns:

Sunt cam vreo 2 situatii
(ceea mai probabila) : ai suparat-o cu ceva.stii tu cum suntem noi fetele...intreab-o daca iai facut ceva,chestie care o sa o deranjeze putin, dar fa asta, daca nu gasesti vreun motiv care a suparato...
2. poate.te inseala...
BAFTA

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Poate simte ca nu o mai iubesti cu adevarat, du-i un buchet de flori si vezi reactia, sau poate se gandeste la altcineva.

| miha90z a răspuns:

Vb deschis cu ea si intreab-o ce are. spune-i ca si-a schimbat comportamentul fata de tine, ca nu mai este la fel... poate totusi nu este decat ceva trecator.

| ostea a răspuns:

Încearcă să discuți cu ea despre ceea ce simte. Poate are ceva pe suflet și nu se poate manifesta. Depinde de caracterul ei.
Vorbește cu ea, așa nu vei mai avea dubii.

Nimeni nu știe ce se întîmplă cu relația vostră decît voi.
Baftă, numai bine.

| Mihai19MaxX a răspuns:

Cati ani aveti in primul rand? si asta conteaza. fetele sunt indecise in functie de matuiritatea lor.nu inseamna neaparat ca nu te mai place ci poate vrea sa doar sa iti atraga atentia. daca vezi ca nu tine nimic, du-te si fugi ca nu se merita.scoateo la un film,fa ceva placut pentru ea, romantic. daca nu merge, ti-am zis-ia-o la fuga