| boy90 a întrebat:

Sal TPU as dori sa stiu la ce varsta este recomandat sa incepi viata sexuala?

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Oricand te vei simti pregatit! Insa ai grija ca o viata sexuala inceputa prematura opreste dezvoltarea normala.Asta inseamna ca vei fi mai mic de inaltime, vocea mai subtirica happy nu te vei mai dezvolta atat de tare.Vor avea loc dereglari hormonale.E alegerea ta! E corpul tau! Dar Asteapta sa te maturizezi atat fizic cat si psihic.

| justfreelove a răspuns:

Cand potitongue Ca baiat esti curios sa incerci, si cu cat incepi mai devreme cu atat e mai bine, mai ales ca majoritatea fraierilor asteapta la 18 ani. gandeste-te putin! la 18 ani cand ei da kix cu fetele cum se da la inceput tu ca smekeru deja le faci sa te viseze laughing

| Alexander21 a răspuns:

Bagă cât mai devreme şi tot ce apuci. Nu ierta nimic! Doar să te protejezi,ai grijă,să nu ai pe vreuna cu burta la gură la uşa ta,sau Doamne fereşte vreo boală, în rest, baftă! Să f.i sănătos!

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

De la 18 ani în sus! (Cel mai recomandat)
Eşti liber să faci ce vrei tu.

| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!
De la 18 ani în sus.(Cel mai recomandat)
Sper că te-am ajutat happy

| CocalaraRockerita1989 a răspuns:

Dupa varsta de 18 ani organele sexuale sunt suficient de dezvoltate pentru cazul in care fata in caz ca ramane insarcinata sa poata aduce in conditii normale un copil.pana la acea varsta organele sexuale sunt inca in crestere iar sarcinile la aceasta varsta creeaza un mare risc atat pentru mama cat si pentru copil.deci cel mai bine ar fi dupa varsta de 18 ani

| macris a răspuns:

Depinde de fiecare, eu as spune ca nu esti fraier sa astepti pana la 18 ani ca sa-ti incepi viata sexuala, desi orice baiat isi doreste sa aiba cat mai multa experienta. O sa vezi ca daca ai viata sexuala din abundenta, vei fi cam rutinat dupa doar cativa ani...Ce farmec mai are atunci sexul cu persoana pe care o iubesti. Oricum, poti sa-ti incepi viata sexuala cand deja te simti responsabil de viata ta.