| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

De la ce varsta este recomandat sa incepi viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| AliceWonders a răspuns:

Pai de exemplu, conform lui Osho, perioada sexuala cea mai activa incepe de pe la 14 ani pana la 20 si ar trebui inceputa atunci.
Conform legii, religiei si parintilor, viata sexuala trebuie sa inceapa de la 18 ani, dupa casatoria sau niciodata happy
Alege ce-ti convine

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astia sunt copii fara cap care nu stiu sa dea un sfat bun, asculta la nenea ca stie ce zice el: la 18 ani e cel mai bine pentru ca esti barbat. gata se duce copilaria, vin alte responsabilitati.

| catalin188 a răspuns:

Cand te simti indeajuns de pregatita atat psihic, cat si fizic, atunci cand poti trata actul sexual cu maturitate

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| Adelina004 a răspuns:

Pai viata sexuala la fete din cate stiu eu bine sa inceapa la 22 de ani iar la baieti e bine si dupa 18 ani. Daca consideri ca te-am ajutat astept fundita :* puppy dog eyes