| ZapaciLaa a întrebat:

Imi place de un baiat de la me din cls la nebunie...deci a inceput sa planga ca a incheiat cu 6 la romana(mi se pare ciudat sa planga) si cand m-am uitat la el ca plangea, atat imi era de mila si voiam sa plang si eu cu el(toti din cls stiu ca il plac si fetele imi spuneau: du-te si consoleaza-l)-atat imi era de rusine...Vi s-a intamplat vreodata?

Răspuns Câştigător
| BeBebuu a răspuns:

Da:p mi se pare jenant ca baiat sa plangi... mie mi s-a intamplat la fel dar eu i-am spus sa nu m planga ca e baiat marelove struckun baiat trebuie sa fie puternic sa te consoleze el tinewinking

4 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Da, mi s-a întâmplat.
dar a fost puţin diferit.
mie nu-mi venea să plâng cu el, eu râdeam de el.

| mihaibrasov a răspuns:

Trebuia sa profiti de slabiciunea lui si il cucereai instantaneu.

| Triunghi a răspuns:

Eu am inceput sa plang cu el rolling on the floor. Dar el nu plangea din cauza notelor, ci ca i-au chemat parintii la scoala laughinglaughinglaughing

| princessOfcaraibe a răspuns:

Nop, niciodata