| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.
Cum pot sa uit un baiat cu care am fost dar m-am despartit de el.Il placeam foarte mult cand m-am despartit de el dar mama mea na stiut ca am fost cu el si am simitit ceva in suflet si nu am putut rezista si maam despartit de el.Acum este cu una din cele mai bune prietene ale mele si eu inca il mai plac dar putin.Cum as putea sa il uit? ajutati-ma va rog...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca chiar l-ai iubit... o sa il uiti dar greu, dar daca a fost o " aventura" il uiti in cateva zile whistling

1 răspuns:
| Dariutza22 a răspuns:

Pai chiar l-am iubit.si as vrea sa-l uit mai repede... uneori ma gandesc la el dar nu tot timpu.si as vrea sa-l uit ca sa nu ii despart ca ea este cea mai buna prietena si nas vrea sa pierd prietenia cu ea. dar nici cu el.ma inteleg ffoarte bine cu el