| CristianChivescu a întrebat:

Sal TPU, in weekendul acesta vreau sa invit o fata in oras dar nu sunt sigur daca ma place.Cand vorbesc cu ea pe mess trimite mai mereu emoticoane, povesteste, ma mai intreaba si ea unele lucruri. Insa ea nu ma baga niciodata in seama adica eu trebuie sa deschid conversatia si asta ma face sa cred ca nu ma place plus ca uneori nu imi trimite ":*" la finalul conversatiei. Ce ziceti sa o invit sau nu?

2 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Poate ca tu nu i-ai dat de inteles ca o placi,iar eu una chiar daca sunt genul de fata mai pupacioasa nici eu nu dau pupicuri mereu la sfarsit. Depinde cum decurg conversatiile intre voi si cum va intelegeti,dar ce ai pierdut? Eu zic sa o inviti, cine stie, poate iese ceva frumos!

| StarkWolf a răspuns:

Poate ca e mai timida. Eu sunt genul de fata mai pupacioasa,dar chiar si eu nu dau pupici la sfarsitul conversatiei,eu zic sa o inviti in oras pentru ca nu ai ce pierde,poate iese ceva frumos, nu ai sa stii pana nu incerci. In fond nu ai ce pierde, ai numai de castigat!